Yatırımcı İlişkileri

Mustafa DOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan 1949 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. Beypazarı’ndan Ankara’ya büyükbabasıyla kereste getirerek iş hayatına başlamıştır. Elli yıldır aktif olarak ticari hayatını devam ettirmektedir. Ankara Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve Ankara Tenis Kulübü Başkanlığı yapmış, veteran milli tenisçisidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yağmur DOĞAN
Yönetim Kurulu Üyesi

Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Yağmur Doğan 1976 Ankara doğumludur. İlk/orta ve lise öğrenimini Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi mezunu olan Yağmur Doğan, üniversite yıllarından itibaren tam zamanlı olarak Dofer Yapı bünyesinde çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mert DOĞAN
Yönetim Kurulu Üyesi

Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi Mert Doğan 1980 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur ve bu bolümden yüksek şeref listesi derecesi almıştır. Ereğli Demir Celik Fabrikası satis planlama ve pazarlama bölümünde çalışmasının ardından, Boston College Master of Science in Finance programını yüksek basari listesinde bitirmiştir. Amerika’da Boston sehrinde Deloitte and Touche firmasında danışman olarak çalışmıştır. Burada finansal risk yönetimi ve operasyonel risk yönetimi konularında edinmiş olduğu deneyimi, 2005 yılında çalışmaya başladığı Dofer Yapı bünyesine katmıştır. Yurtdışındaki profesyonel is deneyimi surecinde kurumsal yapılarla çalışmış, onları incelemiş ve şirkete entegre etmiştir. Medikal sektöründe ve gıda sektöründe yatırımları vardır, ve bu sektörlerde çalışan firmaların yönetim kurullarında aktif olarak çalışmaktadır. Türkiye klasman tenis birinciliği sahibidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mustafa Coşkun KARADENİZ
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi M. Coşkun Karadeniz 1978 yılı Samsun doğumludur. 2001 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünü, akabinde Atılım Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Otomotiv sektöründe iş hayatına başlamış olup, 2004 yılında bankacılık sektörüne girmiştir. Yıllar itibari ile çeşitli bankalarda görev yapmış ve son olarak Odea Bank Ankara Ticari ve Kurumsal Şube’de Portföy Müdürü olarak çalışmıştır. 2013 yılında kendi şirketini kurmuş ve yıllar itibari ile finans / muhasebe alanında danışmanlık faaliyetinde bulunmuştur. 2020 yılında savunma sanayinde faaliyet gösteren bir şirket satın almış olup gerek kamu, gerekse özel sektör firmalarına SİBER güvenlik sistemleri ürünleri ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Mevcut durumda farklı şirketlerde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Halit KIRATLI
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Halit Kıratlı, 01.01.1961 tarihinde Şanlıurfa’da doğmuştur. 1983 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve 1984 yılında hakimlik stajını tamamlamıştır. Hakimlik mesleğinden istifa ederek 1986 yılında serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Kurucusu olduğu Kıratlı Hukuk Bürosu’nda çalışmaya devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü
Sicil No: 56065
Mersis No: 0302001009400010

Dofer Ticaret Sicil Gazetelerine Buradan Ulaşabilirsiniz…